Witamy ponownie - czyli powrót gości ze wschodu!

Dodano: 2018-10-08

8 listopada odwiedzili nas studenci z krajów wschodnich w ramach programu Study Tours to Poland(po więcej informacji na temat programu, tutaj).

Program jest skierowany do aktywnych studentów i specjalistów z krajów wschodu. Program ma na celu przybliżyć realia w Polsce i Unii Europejskiej oraz utworzyć i wzmocnić kontakty pomiędzy uczestnikami programu i ich gospodarzami.

Pokazaliśmy gościom prace studentów, siedzibę naszego koła, czym zajmuje się nasze koło oraz odpowiedzieliśmy na nurtujące ich pytania.

Na koniec urządziliśmy krótkie warsztaty z programowania płytek edukacyjnych Arduino i wygląda na to, że się podobało.

Należy zauważyć, że nie było to nasze pierwsze spotkanie z uczestnikami programu i udało nam się rozpoznać kilka znajomych twarzy. Co pokazuje, że warto brać w nim udział. Mamy nadzieje również, że nie będzie to nasze ostatnie spotkanie i uda nam się spotkać jeszcze w przyszłości.