Dzień wydziału

Dodano: 2018-03-20

Co roku wydział EEIA organizuje wydarzenie zwane Dniem Wydziału. 20 marca uczniowie szkół średnich oraz studenci mieli możliwość zapoznać się z interesującymi ich tematami. Jednym z nich było nawiązywanie kontaktów z przedstawicielami łódzkich firm w celu zapoznania się z ich ofertą skierowaną do studentów i absolwentów. Inny zaś dotyczył oferty dydaktycznej wydziału. Dla ciekawskich zostały przeprowadzone prelekcje na tematy związane głównie z informatyką i elektroniką.

Nasze koło a Dzień Wydziału

Również koła naukowe pokazały uczniom szkół średnich, że studia to nie tylko nauka, ale i również ciekawie spędzony czas i zdobywanie doświadczenia pod kątem praktycznym. Nasze koło naukowe przygotowało na ten dzień kilka gier (Cave Adventure, Dungeon of Loot, mini gry na Arduino), ploter, dwa pojazdy zdalnie sterowane, edytor grafiki oraz zagadkę z nagrodą.

Po więcej informacji na temat Dnia Wydziału zajrzyj tutaj!